קשר מורה תלמיד/ה


המורה, בנוסף להיותו מומחה פדגוגי-מקצועי, הוא דמות משמעותית לתלמיד/ה בפיתוח התפיסה והדימוי העצמי, הגדרת השאיפות והאמונה ביכולת להגשימן. חיזוק הקשר בין המורה והתלמידים יעשה באופן אישי, קבוצתי וכיתתי כך שיעצים את החוזקות, היכולות והשאיפות של התלמידים.
שיחה אישית / קבוצתית / כיתתית


מי אני? - הצגת עולמם של התלמידים באמצעות חוזקות אישיות, כישרונות ותחביבים.

במפגש האישי והקבוצתי זה יעשה בשיחה פתוחה והדגמות ולמפגש הכיתתי כל תלמיד יכין סרטון קצר בו הוא מציג את עצמו באמצעות הכישרונות והכישורים שלו.

ניתן לצרף סרטון הדרכה ל"צילום וידאו בסלולר" ו/או "איך לעמוד מול מצלמה". כמו-כן ניתן לתת במה לתלמיד או מספר תלמידים ביום לתקופה שנקבעה מראש.

שימוש בלוח שיתופי (Padlet) יאפשר משוב ולימוד הדדי בין התלמידים.

ניתן לתת במה לכל תלמיד שילמד בסרטון או בשידור חי את חבריו לכיתה דבר מה חדש כמו: שימוש ביישום דיגיטלי, יצירה, בישול, אמנות לחימה ועוד.

ניתן ליצור חידון משותף בו כל אחד שואל שאלה מאתגרת על עצמו עם/בלי תמונה (או על חבר/ה-מצריך תכנון מראש) ביישום דיגיטלי (לדוגמא: Triventy)
קולאז' קורונה


משימת צילום לתיעוד האפיון המיוחד של חג הפסח בשלביו השונים ומהיבטים מגוונים (ניקיונות, ליל הסדר, טיולים ווירטואליים, מאכלים ועוד) לאחר התיעוד כל תלמיד יערוך קולאז' מתמונות נבחרות ביישום דיגיטלי' לדוגמה - FlipGrid
התמונות יוצגו בתערוכה במרחב הלימוד הכיתתי. בעקבות התערוכה יתקיים דיון במליאה כיתתית, בנושאים מגוונים כמו: זויות צילום והקשר שלהם לזויות מבט שלנו על החיים או חוויה בהקשר לצילומים.
קישורים


Padlet.com FLIPGRID Triventy